Praca

Stanowisko: Serwisant – Elektronik

Lokalizacja : Kraków

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie usterek laptopów i PC
  • serwisowanie, naprawa laptopów i PC (hardware i software)
  • obsługa serwisu

  • Wymagania stawiane pracownikowi:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne o kierunku informatyk, elektronik lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność diagnozowania usterek
  • konserwacje sprzętu komputerowego, usuwanie awarii oprogramowania
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • praca samodzielna w wyznaczonym zakresie, dobra organizacja pracy
  • znajomość praktyczna elektroniki
  • umiejętność szybkiego uczenia się i efektywność pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym
  • wysoka kultura osobista
  • osoba niepaląca i niekarana
  • dodatkowymi atutami będą: znajomość języka rosyjskiego, znajomość branży DR, prawo jazdy kat. B

  • Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowymi technologiami
  • stałe wynagrodzenie – po okresie próbnym umowa o prace

  • CV kandydatów prosimy wysyłać na adres