Odzyskiwanie danych Kraków

Serwis Arvika Data Recovery specjalizuje się głównie w odzyskiwaniu danych utraconych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych oraz wszystkich innych nośników, na których zapisane są jakieś informacje.

Nasze długoletnie doświadczenie owocuje najlepszą ofertą na rynku. Doświadczenie praktyczne pozwala nam na skuteczne odzyskiwanie danych i usługi na wysokim poziomie. Arvika to jedyna firma mieszcząca się w południowej Polsce, która ma tak profesjonalne urządzenia oraz licencjonowane oprogramowanie, które umożliwiają skuteczne odzyskanie danych. Mamy również własne laboratorium odzyskiwania danych, umożliwiające odzyskiwanie zdjęć i innych plików. Nie jesteśmy pośrednikiem, Państwa dane są odzyskiwane w naszej firmie. Również w przypadku awarii sprzętów elektronicznych, wszystkie laptopy i komputery naprawiamy w naszym serwisie w Krakowie. Gwarantujemy dyskrecje i bezpieczeństwo danych, które znajdują się na nośnikach. Staramy się wykonać usługę tak szybko jak to tylko możliwe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdemu się dzisiaj spieszy. U nas szybki termin realizacji oznacza również zachowanie wysokiej jakości usług. Państwa dane w naszych rękach są w stu procentach bezpieczne. Zajmujemy się wysoce skutecznym odzyskiwaniem danych.

Analiza pamieci w celu odzyskania danych

 

 

Wyróżnia nas:

 • Odzyskujemy dane z nośników uszkodzonych logicznie, elektronicznie i mechanicznie.
 • Krótkie terminy odzyskiwania danych
 • Zapewniamy pełną poufność danych!
 • Bezpłatna utylizacja nośnika

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z:

 • kart pamięci (wszystkie typy i rodzaje)
 • pendrive (wszystkie typy i rodzaje)
 • dysków twardych IDE, SATA, SSD, SAS
 • dysków twardych (dysków HDD) w rozmiarach 1,8”, 2,5”, 3,5”
 • dysków zewnętrznych
 • macierzy RAID wszelkiego typu (0, 1, 5, 6, 10, 50 itp)
 • płyt CD, DVD, Blu ray
 • telefonów komórkowych GSM (pamięć wewnętrzną, karty flash oraz SIM)
 • kamer
 • tabletów
 • dyskietek FDD, ZIP, LS
 • odzyskiwanie haseł i loginów
 • odzyskiwanie poczty internetowej
 • odzyskiwanie plików (doc, xls, itp. itd.)
 • odzyskiwanie danych z serwera NAS.

odzyskiwanie danych

 

Oferujemy również trwałe usuwanie danych z dysku twardego i innych nośników danych (m.in.: SSD, pendrive, karty pamięci i tym podobnych).

Nasze laboratorium odzyskiwania danych w Krakowie wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt z dziedziny informatyki, elektroniki i mechaniki. Dodatkowo posiadamy pomieszczenie Clean Room, w którym panują sterylne warunki, idealne do odzyskiwania danych np. z dysków twardych, pendrive, karty SD i innych kart pamięci. Często realizujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych urządzeń (np. zalanych laptopów) oraz po nieudanym formacie, przeprowadzonym na własną rękę. 

Odzyskiwanie danych Kraków - jak wygląda procedura odzyskiwania danych?

Po otrzymaniu sprzętu, z którego Klient chce odzyskać dane, przekazujemy go do laboratorium. Następnie, w naszym specjalistycznym laboratiorum wykonywana jest analiza i diagnoza, podczas której technik sprawdza czy możliwe jest odzyskanie danych. Jeśli jest to możliwe, wówczas pracownik przygotowuje indywidualną wycenę oraz określa czas trwania usługi. Realizacja usługi odzyskiwania danych następuje po zaakceptowaniu przez Klienta kosztów usługi odzysku.

Chcesz odzyskać dane z uszkodzonego urządzenia?

Zapraszamy do współpracy.

procedura odzyskiwania danych

Ile kosztuje odzyskiwanie danych?

Odzyskiwanie danych z telefonów, dysku twardego, komputera i innych nośników to złożony proces, dlatego koszt ustalany jest indywidualnie. W naszym laboratorium odzyskiwania danych wykonamy diagnozę i przedstawimy Państwu cenę przywrócenia danych. Na końcową cenę usługi odzyskania danych ma wpływ to, jak rozległe są uszkodzenia urządzenia, ile urządzeń wymaga wykonania procedury odzysku danych, ile czasu trzeba poświęcić na odzyskanie. 

Z jakich nośników odzyskujecie dane?

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z dysków twardych, kart pamięci, laptopów komputerów, telefonów komórkowych i wielu innych nośników informacji. Zapewniamy również odzyskiwanie utraconej poczty internetowej oraz loginów.

W jaki sposób można dostarczyć urządzenia do odzyskania danych?

Jeśli potrzebują Państwo odzyskać dane z urządzeń lub nośników danych wymienionych powyżej, uprzejmie prosimy o dostarczenie urządzenia do naszego serwisu w Krakowie. Odzyskiwanie danych rozpoczniemy niezwłocznie po analizie możliwości odzyskania danych i zaakceptowaniu przez Państwa kosztorysu odzysku danych. Jeśli Państwo nie są w stanie dostarczyć nośników danych osobiście, wówczas prosimy o przesłanie ich za pośrednictwem kuriera. Podobnie jak w przypadku osobistego dostarczenia urządzenia do naszego serwisu, po otrzymaniu sprzętu, z którego chcą Państwo odzyskać dane, przekażemy go do laboratorium w celu analizy i wyceny.

 

 Lutowanie elementów kontrolera w macierzach RAID

 

Utrata danych - co robić, aby zwiększyć szanse na odzyskanie danych?

Jeśli utrata danych dotyczy urządzenia typu tablet, laptop, telefon - wówczas należy je jak najszybciej wyłączyć i skontaktować się z serwisem, gdyż z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że tzw. domowe sposoby na odzyskiwanie danych z dysku zazwyczaj kończą się dalszym uszkodzeniem danych, co znacznie zmniejsza szanse na odzyskanie danych w całości. Szczególnie szkodliwe jest otwieranie dysku HDD w warunkach domowych, które może znacznie pogorszyć sprawę, ponieważ taka operacja powinna być przeprowadzona w pomieszczeniu wolnym od zanieczyszczeń (tzw. Clean Room) którym dysponujemy w naszym laboratorium odzyskiwania danych w Krakowie.

Copyright © 2023 arvika.pl
ul. Odlewnicza 32A, 30-142 Kraków

logo

e-mail: biuro@arvika.pl
tel: (12) 444 14 99, kom: 605 660 548